top of page

İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI

www.arunagarden.com internet sitesinden satın almış olduğunuz ürünleri teslim aldıktan sonra iade edebilir veya aynı ürün ile değişimini talep edebilirsiniz. Ürünlerin iade ve değişimi için belirtilen yasal süre 14 gündür. İade ve değişiklik için Alıcı olarak fatura aslını bizlerle paylaşmanız gerekmektedir. Bu durumda Alıcı tarafından ödenmiş olan satış bedeli, -varsa- yasal kesintiler haricinde, cayma bildiriminin Aruna Garden'a ulaştığı tarihten itibaren 10 (on) gün içinde, herhangi bir faiz söz konusu olmaksızın, Alıcı’ya iade edilmektedir. 

 

Ödemeyi kredi kartı ile yapmış olan Alıcı’ya yapılacak iade, -varsa- kredi kartı için yapılan komisyon kesintisi ve/veya sair giderler düşüldükten sonra aynı kredi kartı hesabına yatırılmak suretiyle yapılmaktadır. 

İade ve değişim işlemleriniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 13’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır (bakınız: Mesafeli Satış Sözleşmesi).

 

Kişisel kullanıma özel ürünler, hijyenik ve steril ürünler, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde ürünlerinin iadesi Cayma Hakkı süresi dahilinde de yapılamamaktadır.

İade etmek ya da değişim yapmak istediğiniz ürünleri sadece Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

bottom of page